Masz pytanie?

Foteliki samochodowe

Koronawirus (COVID-19)

Szanowni Państwo
 

W związku z epidemią koronawirusa informujemy, iż nasz sklep BAJTLE.PL funkcjonuje bez zmian. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Informujemy jednocześnie, iż uruchomiliśmy wszelkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych Pracowników i Klientów. Życząc zdrowia pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zakupów. Zespół sklepu BAJTLE.PL

foteliki
foteliki

Fotelik samochodowy dla dzieci

 

Samochody znacznie ułatwiają opiekę nad dziećmi. Możemy szybko dostać się do lekarza, sklepu czy domu naszej rodziny. Jednak warto pamiętać, że maluch musi być odpowiednio zabezpieczony, by móc podróżować w samochodzie razem z nami. W ofercie sklepu Bajtle znajdziesz foteliki do samochodu dla dzieci.

 

Foteliki do samochodu dla dzieci

 

Oferujemy wybór dziecięcych fotelików samochodowych o różnych wymiarach i kolorach obicia. Foteliki są wygodne i skonstruowane w taki sposób, by maluch siedział prawidłowo. Takie siedzisko samochodowe ochroni dziecko w trakcie jazdy autem. Foteliki posiadają system zapinania pasów, który utrzyma dziecko w odpowiedniej pozycji i ochroni je w razie wypadku. Oferowane przez nas foteliki spełniają wymogi Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

 

Bajtle – sklep z fotelikami dla dzieci

 

Nasz asortyment to nie tylko foteliki dla dzieci o wadze 9-25 kg. Proponujemy również wybór siedzisk w różnych wersjach kolorystycznych. Siedziska przeznaczone są dla starszych pociech i zostały dostosowane do dzieci ważących 22-36 kg. Możesz także wybrać praktyczne lusterko do obserwacji dziecka w aucie, by mieć pewność, że maluch jest bezpieczny. Skorzystaj z naszej oferty fotelików i siedzisk dla dzieci!

Sortuj wg:
Facebook