Masz pytanie?

Pielęgnacja

Wszyscy wiemy, jak ważna jest codzienna pielęgnacja naszego malucha. Pozwala ona na prawidłowy rozwój dziecka i utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Dlatego poświęcamy należytą uwagę dostępnym na rynku produktom pielęgnacyjnym, by wybrać to, co najlepsze dla naszego dziecka. Muszą być bezpieczne dla jego delikatnej skóry, nie wywoływać alergii i działać w sposób skuteczny. Właśnie takie produkty do pielęgnacji dziecka znajdziesz w naszym asortymencie.

Codzienna pielęgnacja noworodka pomaga dbać o zdrowie dziecka

Pielęgnację dobieramy już na etapie wyboru elementów pierwszej wyprawki. Szukamy delikatnego pudru, dowiadujemy się, które pieluszki będą najlepsze, decydujemy się na sprawdzone oliwki i kremy dla dzieci. Jako rodzice musimy poświęcić dużo czasu na znalezienie artykułów dziecięcych od zaufanych producentów, którzy tworzą swoją ofertę z myślą o bezpieczeństwie dzieci i ułatwieniu opieki rodzicom. Odpowiednio dobrana pielęgnacja będzie skuteczna i łatwa w życiu. W codziennym życiu nie mamy zbyt wiele czasu, ponieważ opieka jest bardzo czasochłonna, a my szukamy w ciągu dnia choćby jednej wolnej chwili na odpoczynek. Właśnie dlatego warto wybrać przydatne i skuteczne produkty wysokiej jakości, które zadziałają szybko i bezproblemowo.

Pielęgnacja noworodka – produkty wysokiej jakości

Każdy opiekun malucha zajmuje się dobraniem całej gamy artykułów dziecięcych. Myśląc o codziennej pielęgnacji noworodka, wybieramy nie tylko kosmetyki czy produkty higieniczne, takie jak mokre chusteczki i pieluszki, ale także przedmioty, które pomogą nam dbać o zdrowie malucha. Jednym z niezbędnych w apteczce każdego rodzica artykułów dziecięcych jest termometr elektroniczny. Małe dzieci nie mają tak rozwiniętej odporności jak dorośli, dlatego musimy mieć sposoby na to, by obserwować stan zdrowia niemowlęcia. Termometr elektroniczny to niewielki i bardzo przydatny przedmiot, za pomocą którego szybko i skutecznie zmierzysz temperaturę dziecka. Skorzystaj z naszej oferty produktów do pielęgnacji dziecięcej, pochodzących od sprawdzonych polskich producentów. Sprawdź sam!

Sortuj wg:
 • Maseczka na twarz

  Maseczka wielokrotnego użytku

  Maseczka ochronna na twarz

  Maseczka w rozmiarze uniwersalnym, posiada troki do zawiązania.
  Dzięki użytym trokom, można ją dopasować od każdej twarzy.
  Materiał użyty do wykonania maseczki posiada certyfikat OEKOTEX, 
  co gwarantuje jej wysoką jakość. 
  Dwuwarstwowa maseczka wykonana z materiału Tetra przeznaczona jest do wielokrotnego użycia. Aby przygotować maseczkę do następnego użycia należy ją wygotować.

  Posiadamy na stanie:139
  Cena:9.90PLN
  Netto:8.05PLN(Vat 23%)
 • Pieluchy Muślinowe

  Pielucha Muślinowa 60x80 cm 3 sztuki

  PIELUCHY MUŚLIN 60x80 ZESTAW 3 sztuki

  Muślin bawełniany to najczystsza tkanina, idealna do produkcji tekstyliów dla dzieci między innymi takich jak pieluszek i otulaczy. Luźny splot włókien muślinu powoduje, że posiada on znakomite właściwości termoizolacyjne, jest przewiewny i dobrze reguluje temperaturę w jakiej śpi niemowlę. Pieluszki muślinowe są bardzo delikatne i przyjemne w dotyku.

  Posiadamy na stanie:13
  Cena:79.00PLN
  Netto:64.23PLN(Vat 23%)
 • Termometr elektroniczny LCD

  Termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD

  Posiadamy na stanie:30
  Cena:12.70PLN
  Netto:10.33PLN(Vat 23%)
Facebook