Masz pytanie?

O Nas

Sklep internetowy z artykułami dla dzieci

Sklep internetowy z artykułami dla dzieci BAJTLE.PL skierowany jest do rodziców pociech w każdym wieku. Sami jesteśmy rodzicami – wiemy, jak trudno znaleźć jest produkt wysokiej jakości, który jednocześnie będzie estetyczny. Dlatego stworzyliśmy BAJTLE.PL, by zaoferować artykuły dziecięce, których brakowało na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty dla dzieci – artykuły wysokiej jakości

Oferty dla rodziców i dzieci powinny być praktyczne: nikt z nas nie lubi tracić czasu na szukanie danego artykułu w wielu sklepach, a następnie składanie pojedynczych zamówień. To sprawia, że musimy czekać na oddzielne przesyłki, które są dostarczane w różnym czasie. Dlatego w sklepie BAJTLE postanowiliśmy stworzyć szeroką ofertę różnorodnych artykułów dla dzieci. Dzięki nam zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz dla swoich bajtli! Możesz zapomnieć o problematycznym zamawianiu produktów w różnych sklepach. Nie musisz szukać kompromisu pomiędzy wysoką jakością a korzystną ceną – w naszym asortymencie dostępne są produkty wykonane z trwałych materiałów, które nie naruszą Twojego domowego budżetu.

Artykuły polskie – produkty dziecięce

W naszym asortymencie dostępny jest bogaty wybór produktów dziecięcych. Oferujemy kojce i łóżeczka dla dzieci, dzięki którym Twój maluch będzie przebywał w bezpiecznych i jednocześnie komfortowych warunkach. W BAJTLE.PL znajdziesz także foteliki samochodowe i rowerowe do bezpiecznego przewożenia dziecka w aucie, czy na rowerze. Możesz mieć pewność, że w naszym foteliku Twoja pociecha zachowa prawidłową postawę w trakcie jazdy. Oferta produktowa naszego sklepu jest oparta głównie na artykułach polskich producentów – cenimy sobie solidne wykonanie, chcemy również wspierać lokalnych wytwórców. Właśnie dlatego promujemy polskich producentów. Produkty będą zapewniać najwyższy poziom jakości oraz bezpieczeństwa, który został potwierdzony stosownymi certyfikatami: TUV, ISO, CE czy iSize. Wybierz artykuły dziecięce z naszej oferty i przekonaj się, że produkty stworzone z myślą o dzieciach mogą być estetyczne, praktyczne i niedrogie!

Sklep BAJTLE.PL skierowany jest do rodziców dzieci w każdym wieku. Dobrze wiemy co jest potrzebne i jakiej ma być jakości bo sami jesteśmy rodzicami i nie jeden raz szukaliśmy najlepszego rozwiązania. Często dobre produkty były w kilku sklepach co stwarzało problemy logistyczne lub podrażało koszty o dodatkowe przesyłki. Wymuszało kompromisy jakość/cena co nie zawsze było najlepsze dla naszych bajtli. Postanowiliśmy w oparciu o nasze doświadczenia stworzyć sklep taki, aby w jednym miejscu można znaleźć produkty związane zarówno z pielęgnacją dziecka np: przewijaki, jak i wychowaniem np: zabawki edukacyjne. Kojce i łóżeczka dla dzieci, ale również foteliki samochodowe, czy też rowerowe do bezpiecznego przewozu dziecka w aucie, czy na rowerze. Głównie oferta produktowa oparta będzie na produktach polskich producentów. Produkty zapewniać będą najwyższy poziom jakości oraz bezpieczeństwa potwierdzony stosownymi certyfikatami TUV, ISO, CE czy iSize.

 

Facebook