Masz pytanie?

Zabawki ogrodowe

Zabawki ogrodowe dla dzieci

 

Zabawa na świeżym powietrzu to dla dzieci doskonały sposób na spędzanie czasu. Poprawia stan zdrowia i wzmacnia organizm malucha, uczy wiedzy sensorycznej o przyrodzie i daje radość. Może być także dobrą okazją na integrację dziecka w grupie innych dzieci lub z opiekunami. W asortymencie sklepu Bajtle znajdziesz zabawki ogrodowe dla dzieci, które uatrakcyjnią przebywanie na świeżym powietrzu.

 

Zabawki do ogrodu dla dzieci

 

Wśród oferowanych zabawek do ogrodu dla dzieci znajduje się huśtawka bocianie gniazdo. Ma ona metalową poręcz i siedzisko z plecionej siatki. Jest wygodna i gwarantuje świetną zabawę zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Huśtawka wytrzyma obciążenie do 100 kg i jest bezpieczna dla dzieci. Bez obaw możesz pozwolić maluchowi na zabawę! „Bocianie gniazdo” jest też ciekawą ozdobą dla ogrodu.

 

 Wyjątkowa huśtawka bocianie gniazdo

 

W sklepie Bajtle projektujemy artykuły dziecięce z myślą o komforcie maluchów i ich opiekunów. Nie inaczej jest w przypadku oferowanej przez nas huśtawki – dziecko usiądzie na niej wygodnie, a Tobie będzie łatwo huśtać malucha dzięki wytrzymałemu olinowaniu. Proponujemy wybór huśtawki o średnicy 80 cm lub 100 cm. Warto pamiętać, że huśtawka bocianie gniazdo przeznaczona jest dla dzieci od lat 3. Skorzystaj z naszej oferty zabawek ogrodowych dla dzieci!

Sortuj wg:
Facebook