Masz pytanie?

Artykuły dla dzieci

Oferta sklepu Bajtle powstała, by dostarczyć opiekunom i ich pociechom funkcjonalne i przydatne produkty. Nasze artykuły dla dzieci są wykonane z materiałów wysokiej jakości – dzięki temu są bezpieczne dla dzieci i wytrzymałe. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 

Bajtle – sklep z artykułami dla dzieci

 

Artykuły dla dzieci z naszej oferty są nie tylko praktyczne – mają również ciekawy design. Żywe kolory sprawiają, że tak podstawowy przedmiot jak nosidełko może cieszyć oko. Nosidełka są zaprojektowane tak, by odpowiednio utrzymywać dziecko. Wybór nosidełka to gwarancja asekuracji Twojego malucha podczas spacerów i wyjść z domu.

 

Artykuły dla noworodków

 

Możesz wybrać nosidełko biodrowe lub nosidełko z pasami naramiennymi i pasem biodrowym. Nosidełko biodrowe pomaga utrzymać malucha, a także zapewnić komfort zarówno dziecku, jak i opiekunowi. Nosidełko z pasami naramiennymi i pasem biodrowym jest doskonałe na dłuższe spacery czy wyprawy. Oferujemy także szelki do nauki chodzenia. Pomogą maluchowi utrzymać prawidłową postawę, a rodzicom nie martwić się o bezpieczeństwo dziecka. Postaw na wygodę i bezpieczeństwo – skorzystaj z naszej oferty artykułów dla dzieci!

Sortuj wg:
Facebook