Masz pytanie?

Zabawki edukacyjne

Koronawirus (COVID-19)

Szanowni Państwo
 

W związku z epidemią koronawirusa informujemy, iż nasz sklep BAJTLE.PL funkcjonuje bez zmian. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Informujemy jednocześnie, iż uruchomiliśmy wszelkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych Pracowników i Klientów. Życząc zdrowia pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zakupów. Zespół sklepu BAJTLE.PL

Zabawki edukacyjne dla dzieci

 

Zabawa połączona z nauką to jeden z najlepszych sposobów, by zapewnić dziecku możliwość rozwoju. Wpływa pozytywnie na zdolności sensoryczne malucha, uczy nowych rzeczy o otoczeniu dziecka i daje mu radość. Dlatego w ofercie sklepu Bajtle znajdziesz zabawki edukacyjne dla dzieci.

 

Zabawki edukacyjne dla dziecka – nauka, która daje radość

 

Zabawki edukacyjne dla dziecka mogą mieć różną postać. Czasem są to drobne przedmioty, które dziecko może wykorzystywać na wiele różnych sposobów – wtedy daje się ponieść wyobraźni i samo wymyśla zastosowania dla zabawki. Dobrym przykładem takiej zabawki jest piasek kinetyczny, który świetnie wpływa na rozwój dotykowy dziecka i daje nieskończone możliwości nadawania mu kształtów. Podobnie jest z płynem do baniek – maluch może puszczać bańki w różnych miejscach, a bawiąc się piaskiem czy bańkami z innymi dziećmi rozwija swoje umiejętności społeczne.

 

Praktyczne i ciekawe zabawki edukacyjne dla dzieci

 

W asortymencie sklepu Bajtle znajdziesz także zabawki, które mają konkretne zastosowanie. W trakcie ich używania maluch uczy się wypełniać określone zadania i rozwija myślenie logiczne. Dobrym wyborem będzie walec matematyczny, który uczy malucha podstawowych działań matematycznych, a jednocześnie daje możliwość świetnej zabawy! Kolorowy walec pozwoli dziecku na łatwe zapamiętywanie zasad najprostszych działań. W ofercie sklepu Bajtle znajdziesz także inne zabawki edukacyjne – sprawdź sam!

Sortuj wg:
Facebook