Masz pytanie?

Foteliki samochodowe

foteliki
foteliki

Fotelik samochodowy dla dzieci

 

Samochody znacznie ułatwiają opiekę nad dziećmi. Możemy szybko dostać się do lekarza, sklepu czy domu naszej rodziny. Jednak warto pamiętać, że maluch musi być odpowiednio zabezpieczony, by móc podróżować w samochodzie razem z nami. W ofercie sklepu Bajtle znajdziesz foteliki do samochodu dla dzieci.

 

Foteliki do samochodu dla dzieci

 

Oferujemy wybór dziecięcych fotelików samochodowych o różnych wymiarach i kolorach obicia. Foteliki są wygodne i skonstruowane w taki sposób, by maluch siedział prawidłowo. Takie siedzisko samochodowe ochroni dziecko w trakcie jazdy autem. Foteliki posiadają system zapinania pasów, który utrzyma dziecko w odpowiedniej pozycji i ochroni je w razie wypadku. Oferowane przez nas foteliki spełniają wymogi Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

 

Bajtle – sklep z fotelikami dla dzieci

 

Nasz asortyment to nie tylko foteliki dla dzieci o wadze 9-25 kg. Proponujemy również wybór siedzisk w różnych wersjach kolorystycznych. Siedziska przeznaczone są dla starszych pociech i zostały dostosowane do dzieci ważących 22-36 kg. Możesz także wybrać praktyczne lusterko do obserwacji dziecka w aucie, by mieć pewność, że maluch jest bezpieczny. Skorzystaj z naszej oferty fotelików i siedzisk dla dzieci!

Sortuj wg:
 • Lusterko LED

  Lusterko LED do Obserwacji Dziecka w Aucie

  LUSTERKO LED DO OBSERWACJI DZIECKA W AUCIE

   

  Podróż z małym dzieckiem wymaga od rodzica stałej kontroli, szczególnie kiedy dziecko ma parę miesięcy.

  Lusterko przeznaczone jest do obserwacji dziecka w foteliku. Należy umieścić je na osłonie przeciwsłonecznej. Nie wymaga montażu na stałe, wystarczy wsunąć uchwyt na osłonkę. W momencie gdy nie korzystamy z lusterka wystarczy je wysunąć – jest to bezpieczny dla wnętrza samochodu sposób montażu, gdyż żadna część nie zostanie uszkodzona.

   

  Posiadamy na stanie:10
  Cena:27.00PLN
  Netto:21.95PLN(Vat 23%)
 • mata ochronna pod fotelik

  Mata ochronna pod fotelik samochodowy dla dzieci

  MATA OCHRONNA POD FOTELIK SAMOCHODOWY

  DZIĘKI SWOJEMU KSZTAŁTOWI, MATA PASUJE DO SAMOCHODÓW W KTÓRYCH MONTUJE SIĘ FOTELIKI SYSTEMEM ISOFIX.

  Utrzymanie czystości w aucie, w którym podróżują dzieci, bywa sporym wyzwaniem. Mata pod fotelik samochodowy pozwoli na ochronę tapicerski siedzenia, a także znacznie ułatwi sprzątanie. Mata wykonana jest z wytrzymałego materiału poliestrowego, który łatwo się czyści, gdyż zabrudzenia nie wnikają w strukturę włókien.

  Posiadamy na stanie:20
  Cena:43.70PLN
  Netto:35.53PLN(Vat 23%)
 • Osłona organizer na fotel

  Osłona na Fotel Organizer do Samochodu

  OSŁONA NA FOTEL ORGANIZER DO SAMOCHODU

  Praktyczny organizer do samochodu - do założenia na tylną część przednich siedzeń. Można do niego włożyć wiele przydatnych przedmiotów - mapę, zabawki, gazety czy butelki.

  Należy pamiętać, szczególnie gdy pasażerami są najmłodsi, że im dłuższa podróż, tym ważniejsze jest aby dobrze zorganizować i poukładać rzeczy w aucie, tak aby wszystko co niezbędne było pod ręką. Idealnym rozwiązaniem jest organizer na fotel.

  Posiadamy na stanie:44
  Cena:14.70PLN
  Netto:11.95PLN(Vat 23%)
Facebook