Masz pytanie?

Foteliki rowerowe

fotelik rowerowyfotelik rowerowy
fotelik rowerowy
fotelik rowerowy

Foteliki rowerowe dla dzieci

 

Jazda na rowerze to popularny rodzaj aktywności. Dzięki niej możemy zadbać o kondycję fizyczną i w szybki, tani sposób przemieścić się do różnych miejsc. Rower nie ogranicza nas do jazdy indywidualnej – dzięki fotelikom rowerowym dla dzieci możemy zabrać malucha razem z nami!

 

 Fotelik rowerowy dla dziecka

 

Fotelik rowerowy dla dziecka to niezwykle praktyczny artykuł dziecięcy. Gwarantuje bezpieczeństwo malucha i asekuruje go przed upadkiem. Odpowiednio zamontowany pomoże w utrzymaniu stabilności w trakcie jazdy. Dzięki takiemu fotelikowi możesz zabrać dziecko na wycieczkę rowerową i cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Jeżeli jesteś rowerzystką lub rowerzystą, który porusza się po mieście, dzięki tym fotelikom bezpiecznie dowieziesz malucha do żłobka czy przedszkola. Fotelik dla dziecka to także doskonały sposób na integrację malucha z opiekunem – wspólnie pokonujecie kolejne kilometry!

 

Dziecięce foteliki rowerowe

 

W asortymencie sklepu Bajtle znajdziesz foteliki zaprojektowane według standardów bezpieczeństwa. Są to artykuły wytrzymałe, posłużą Tobie i Twojemu maluchowi przez długi czas. Dostępny wybór różnych wersji kolorystycznych. Foteliki montujemy na bagażniku lub ramie roweru, za pomocą specjalnych, 5-punktowych pasów, zapinanych na „klik”. Zastosowano również regulację pod nóżki dziecka. Wybierz fotelik rowerowy i skorzystaj z naszej oferty!

Sortuj wg:
 • Fotelik rowerowy szary

  Fotelik Rowerowy na Bagażnik Szary do 22kg

  FOTELIK ROWEROWY NA BAGAŻNIK DO 22kg

  Fotelik rowerowy przeznaczony jest dla dzieci do 22kg (do ok 6/7 lat w zależności od wagi). Solidny uchwyt montażowy do bagażnika posiada blokadę przeciw samoistnemu odkręceniu.

  Posiadamy na stanie:4
  Cena:217.00PLN
  Netto:176.42PLN(Vat 23%)
Facebook