Masz pytanie?

Przewijaki dla dzieci i niemowląt

przewijaki
przewijaki

Przewijak to jeden z podstawowych produktów w pierwszej wyprawce dla dziecka. Powinien być wygodny dla malucha i bezpieczny dla jego delikatnej skóry, a także utrzymać dziecko w odpowiedniej pozycji. W asortymencie sklepu Bajtle znajdziesz różne rodzaje przewijaków dla niemowląt i dzieci.

 

Przewijak dla niemowląt – praktyczność i wygoda

 

Przewijanie maleństwa to jedna z tych czynności, którą wykonujemy wiele razy w ciągu doby. Warto więc zapewnić sobie możliwość sprawnego przewijania niemowlęcia – dzięki temu pozbędziemy się niepotrzebnych zmartwień przy codziennej czynność. Pewny i spokojny opiekun sprawia, że dziecko również jest spokojne i szczęśliwe!

 

Przewijaki na komodę i łóżeczko

 

Przewijak możesz umieścić na komodzie czy stole – sprawdzi się na płaskiej powierzchni. W naszym asortymencie dostępne są również przewijaki usztywnione. Przewijaki te posiadają zabezpieczenia: wysuwane blokady lub wkręcane kołki. Takie rozwiązanie sprawia, że przewijak utrzyma się bezpiecznie na poręczach łóżeczka i nie będzie się przesuwał. Przewijaki mają też specjalnie profilowane boczki zabezpieczające dziecko. Dostępne są również praktyczne maty do przewijania malucha. Zapraszamy – skorzystaj z oferty sklepu Bajtle i wybierz przewijak lub matę dla swojego dziecka!

 

Sortuj wg:
Facebook