Masz pytanie?

Rożki dziecięce

Koronawirus (COVID-19)

Szanowni Państwo
 

W związku z epidemią koronawirusa informujemy, iż nasz sklep BAJTLE.PL funkcjonuje bez zmian. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Informujemy jednocześnie, iż uruchomiliśmy wszelkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych Pracowników i Klientów. Życząc zdrowia pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zakupów. Zespół sklepu BAJTLE.PL

Każdy rodzic wie, jak ważny jest wybór odpowiednich artykułów dziecięcych. Niezależnie od tego, czy wybierasz rzeczy do pierwszej wyprawki, czy uzupełniasz zbiór posiadanych już ubranek i dodatków, podjęcie decyzji o wyborze konkretnego produktu może być kłopotliwe. Na rynku dostępnych jest wiele różnych artykułów dziecięcych – różnią się jakością wykonania, ceną, wyglądem. Dlatego w BAJTLE.PL chcemy zaoferować Ci produkty wysokiej jakości, wykonane z dobrych materiałów, w korzystnej cenie. Dzięki nam nie musisz tracić czasu na długie poszukiwania – wystarczy, że wybierzesz produkt z naszej oferty.

Rożki dla niemowlaka – praktyczny artykuł dziecięcy

Rożki dziecięce to jedna z pierwszych rzeczy, którą wybieramy do wyprawki noworodka. Od wielu lat rodzice i opiekunowie maluchów na całym świecie korzystają z tak funkcjonalnego i przydatnego dodatku, jakim jest rożek dziecięcy. Wszyscy chcemy zadbać o możliwość zdrowego snu naszych dzieci – odpowiednio dobrany rożek sprawia, że maluch może zasypiać w komfortowych i odpowiednich dla niego warunkach. Rożek pomaga też w odpowiednim ułożeniu niemowlaka na leżąco. W tym celu dobrze wybrać usztywniany rożek. Taki dodatek jest też znacznym ułatwieniem dla rodziców, którzy mogą w prosty sposób utulić malucha do snu.

Rożek usztywniany – polski produkt wysokiej jakości

W naszym asortymencie znajdziesz rożki, które zostały wyprodukowane przez polskie marki. Jako BAJTLE.PL współpracujemy z producentami, którzy tworzą artykuły dziecięce z myślą o maluchach i rodzicach. Oferowane przez nas rożki są wykonane z dobrej jakości materiałów, bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka i jednocześnie przyjemnych w dotyku. Rożki dla niemowląt posiadają piankowe wypełnienie, pomagające w utrzymaniu prawidłowej pozycji dziecka i ułatwiające trzymanie malucha w rożku. Proponujemy wybór rożków w różnych wersjach kolorystycznych – z łatwością wybierzesz taki, który będzie odpowiadał potrzebom Twoim i malucha, a także będzie pasował do innych elementów Waszej wyprawki. Skorzystaj z naszej oferty rożków dziecięcych!

 

Sortuj wg:
Facebook