Masz pytanie?

Krzesła do karmienia

Koronawirus (COVID-19)

Szanowni Państwo
 

W związku z epidemią koronawirusa informujemy, iż nasz sklep BAJTLE.PL funkcjonuje bez zmian. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Informujemy jednocześnie, iż uruchomiliśmy wszelkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych Pracowników i Klientów. Życząc zdrowia pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zakupów. Zespół sklepu BAJTLE.PL

Foteliki do karmienia dzieci
Foteliki do karmienia dzieci

Na dzisiejszym rynku istnieje wiele propozycji mebli, dodatków i akcesoriów dziecięcych, które znacznie ułatwiają opiekę nad maluchem. Dzięki nowym producentom, którzy tworzą artykuły dziecięce z myślą o rodzicach i dzieciach, możemy wybierać to, co najlepsze dla naszych maluchów. W naszym asortymencie znajdziesz praktyczne krzesła do karmienia – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Krzesełko do karmienia – praktyczny i trwały mebel

Karmienie dziecka bywa trudne – chcemy, by maluch zjadł to, co najlepsze, a dziecko nie zawsze je chętnie. Właśnie dlatego stworzono krzesełka do karmienia maluchów. Wybierając taki mebel, możemy mieć pewność, że dziecko zachowa prawidłową postawę podczas siedzenia. Jednocześnie czas karmienia stanie się nieco prostszy dla opiekunów dziecka. Krzesełka mają specjalne blaciki, które pozwalają na ustawienie posiłków. Blacik sprawia, że krzesełko jest także doskonałym rozwiązaniem do zabawy – dziecko znajduje się w zabezpieczonym krzesełku, a na blaciku możemy położyć ulubione zabawki malucha. Krzesełko jest więc wielofunkcyjne. To dobra inwestycja, która zwróci się w trakcie użytkowania mebla.

Krzesła wielofunkcyjne dla dzieci – wysoka jakość surowca

W naszym asortymencie znajdziesz krzesełko do karmienia wykonane z wysokiej jakości surowca. Wybieramy producentów, którzy tworzą meble z trwałego i dobrze przygotowanego drewna sosnowego lub orzechowego, a wygodne siedzisko jest obite praktyczną ceratką, która jest prosta w czyszczeniu. Nie musisz martwić się, że materiał ulegnie trwałemu zabrudzeniu – plamy nie pozostaną na siedzisku. Krzesełko to dobry sposób na to, by usadzić malucha na wysokości pozwalającej opiekunowi na wygodne i bezproblemowe karmienie. W naszej ofercie dostępne są krzesełka z drewna sosnowego i orzechowego. Proponujemy krzesła do karmienia w różnych wersjach kolorystycznych – możesz zdecydować się na białe krzesełko lub takie w naturalnych odcieniach drewna. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz drewniane krzesełko do karmienia 2w1!

 

Sortuj wg:
Facebook