Masz pytanie?

Nowa marka BERBER w naszym sklepie

Koronawirus (COVID-19)

Szanowni Państwo
 

W związku z epidemią koronawirusa informujemy, iż nasz sklep BAJTLE.PL funkcjonuje bez zmian. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Informujemy jednocześnie, iż uruchomiliśmy wszelkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych Pracowników i Klientów. Życząc zdrowia pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zakupów. Zespół sklepu BAJTLE.PL

2017-01-16 08:22

Wprowadzamy do sklepu bajtle.pl nową markę BERBER.

BERBER

BERBER to marka polskiego producenta artykułów dziecięcych dla dzieci w wieku do 3 lat. W ofercie znaleźć można foteliki samochodowe, kojce oraz przewijaki. Głównym celem producenta jest tworzyć bezpieczne i proste w użyciu produkty, które pozwolą na rozwój dziecka w komfortowych warunkach. BERBER, to marka najchętniej wybierana przez klientów, a jej produkty powodują radość z ich użytkowania.

Produkty marki BERBER od 2008 posiadają nadany przez TÜV Management Service GmbH z Monachium międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający, że jakość i estetyka odpowiada europejskim standardom. Posiadają również polskie certyfikaty PIMOT oraz PCBC.

Facebook