Masz pytanie?

Kojce dla dzieci

kojcekojce
kojce
kojce

Kojce dla dzieci gwarantują bezpieczeństwo dziecka, a jego opiekunom dają pewność i poczucie spokoju. W asortymencie sklepu Bajtle znajdziesz kojec dla niemowlaka zarówno w kolorze białym, różowym jaki i wielu innych kolorach. Oferujemy artykuły dziecięce wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są one solidne i wytrzymałe. Zapraszamy do wyboru kojca z naszej oferty.

 

Kojec dla dzieci składany – gwarancja bezpieczeństwo dziecka

 

W naszym asortymencie znajdziesz składany kojec dla dziecka. Taka konstrukcja kojca sprawia, że jego rozstawienie jest niezwykle proste i intuicyjne. Taki kojec z powodzeniem złożysz w dowolnym momencie, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce. Kojec zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a w środku ma ono tyle przestrzeni, by swobodnie się bawić. Nasze kojce są także certyfikowane i testowane w Europie, spełniają normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

 

Zielony, pomarańczowy i biały kojec dla dziecka

 

Oferta sklepu Bajtle to różne wersje kolorystyczne kojców. Możesz wybrać pomarańczowy, zielony czy też biały kojec dla dziecka. Kojce mają także wkładki na spodzie w kolorowych wzorach, które będą pobudzać wyobraźnię malucha. Ścianki z przejrzystej siatki pozwalają dziecku patrzeć na jego otoczenie. Wybierz kojec dla dziecka i skorzystaj z oferty sklepu Bajtle!

Sortuj wg:
Facebook